Eylül 2019

Uluslararası Funkausstellung Berlin 2019

Internationale Funkausstellung Berlin (IFA) şu anda en büyük ve en etkili tüketici elektroniği ve ev aletleri fuarlarından biridir. STYLEMATE bu yılki IFA'ya katıldı.

Sergide, STYLEMATE tırnak yazıcısı, net ve etkili baskı efekti ile birçok dikkat çekti. Rumen televizyonu ProTV "iLIKE IT" programı STYLEMATE ile röportaj yaptı ve "IFA BERLIN'İN EN İYİSİ" olarak seçti.

STYLEMATE tırnak yazıcısı, dünyanın 70. Ulusal Gününde Çin’in Çin’in ilerlemesine tanıklık etmesine izin vererek dünyadaki yeniliğin temel rekabetçiliğini göstermektedir..

SONBAHAR ÇİN (GUANGZHOU) ULUSLARARASI GÜZELLİK EXPO 2019

Geçtiğimiz 53. Çin (Guangzhou) Uluslararası Güzellik Fuarı 2019'da STYLEMATE, farklı uygulamalar için uygun olan ve daha fazla işletme fikri ilham veren üç yeni akıllı manikür modelini kullandı..

AKILLI TIRNAK SANATI ÇALIŞMASI

Bu, küçük bir alanı kaplayan, ancak tam işlevi olan ekran, tanıtım, depolama ve tırnak sanat hizmetlerini birleştiren akıllı bir tırnak sanat iş istasyonudur.

AKILLI TIRNAK SANATI STUDIO

Modern sadeliğin ve Çin klasik tarzının karışımını süsleyen akıllı bir tırnak salonu.

DIY TIRNAK SANAT ALANI

DIY tırnak sanat alanında, STYLEMATE masaüstü tırnak yazıcısını ve bir bütün set tırnak araçlarını sergiliyoruz, video eğitimi sayesinde herkes kendi kendine tırnak baskısını yapabilir.

Nisan 2019

STYLEMATE x PUMA

Kanton Fuarı Bahar 2019

125. Kanton Fuarı'nda STYLEMATE, taşınabilir, mobil ve masaüstü de dahil olmak üzere 3 seri tırnak yazıcısı sergiledi. Bunlardan, 5 yeni renk ile taşınabilir tırnak yazıcı çıktı.

Ocak 2019

Consumer Electronics Show (CES)

Dünyadaki teknik Tırnak Sanatı şirketleri arasında öncü olan STYLEMATE, en son akıllı tırnak ürünlerini CES: Di5 Renkli Jel Karıştırma Kalemi ve Mobil Tırnak Yazıcısı M1 / ​​H1'de açıkladı.

Florida TV standımızı buldu ve haber yaptı. Mobil tırnak yazıcımızı hayatı daha kolaylaştıran teknik bir ürün olarak övdü.

Brezilya TV'den bir muhabir de standımızdan çok etkilendi ve mobil tırnak yazıcımızı deneyimlemek ve etkilerini övmek için durdu.

Hollywoodlu Çinli Amerikalı aktris Bai Ling de CES'te göründü. Güzellik ve moda tutkunu, modaya uygun tırnak yazıcımızın dikkatini çekti ve tesis çalışanlarımızla birlikte grup fotoğrafı çekti.