En İyi Tasarımcılar

STYLEMATE tasarım ekibi, dünyanın farklı yerlerinden en iyi tasarımcılardan oluşan ilk tırnak tasarım ekibidir. Tırnak kültürünü moda kültürüne dönüştürmeye odaklanır. O2NAILS APP aracılığıyla küresel tüketicilere hizmet ediyoruz.

Tasarımda İlham Kaynağı

En iyi moda tasarımcısı ekibi temalara göre yeni seriler başlatmaya devam ediyor. Tasarım ilhamından malzeme seçimine kadar her işlem tekrar tekrar test edildi. Sağlık ve çevre koruma kavramına bağlıyız ve en son ve popüler renkleri birleştirerek modaya uygun tırnak stillerini tasarlıyoruz. Farklı stillerde tüketicilerin farklı ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Tırnak meraklıları tırnak stil alışveriş merkezinde kendi stillerini bulabilir ve parmak uçlarının eşsiz bir moda cazibesi göstermesine izin verebilir.

Her stil için, tasarımcılarımız, kullanıcıların her stilin fikir kaynağı ve yaratıcılığı hakkında bilgi edinmelerini sağlamak için stil sayfasında yaratıcı ilham ve tasarım tanımlarını kaydedeceklerdir.

Profesyonel atış ekibi detayları geri yüklüyor

Profesyonel çekim teknolojisine sahip olan ekip, moda ve yaratıcı fikirlerle moda tırnak ürünleri yaratıyor. Profesyonel çekim cihazları ve stüdyo, dünyaca ünlü Broncolor el fenerleri ile donatılmıştır. Profesyonel el modelleri en güzel tırnak stillerini gösterir.

Üst düzey marka pazarlama ekibi

Üst düzey marka pazarlama ekibinin 40 üyesi var ve marka, ürün paketinden imaj videoya kadar profesyonel O2NAILS moda stilleri yaratıyor. Tüccarların pazarlama ve tanıtım yapmalarına ve tırnak mağazalarının katma değerli servislerini geliştirmelerine yardımcı olur.