1991 Yıllında Kurulan Firmamız Gelişmekte Olan Türkiye'mizde Kendini Aşarak, Elektronik Sektörün'de kalitesini bir adım daha atlatarak 2019 Yıllında 100 den fazla ülkede satılan ve 2017 Cest'te Forbes Tarafından Çindeki en iyi 10 yenilikçi üründen biri olarak değerlendirilen STYLEMATE ve FULLMATE Tırnak yazıcı ve Tırnak süsleme ürünlerini Türkiye'de Buluanan Kuaför güzellik salonları ve Protez tırnak işlevelerini yerine getiren firmalara kurum ve kuruluşlara En iyisini en güzelini sunmayı hedefleyerek Türkiye Dağıtıcılığını Almıştır .

Avrupa birliği standarlarında STYLEMATE ve FULLMATE ürünlerini Türkiye'ye kazandırmanın Haklı Gururu içerisnde ,Dağıtıcısı olduğu O2Nails firmasının ,15 yıl boyunca tırnak teknolojilerinde takip ve pratik yaptıktan sonra, kendisini Ar-Ge, tasarım, üretimini halen yapmaktadır.Tırnak yazıcısı STYLEMATE ve FULLMATE teknolojilerin Marka patenti firmamıza ait olup,Özellikle Stylemate Mobil Tırnak Yazıcısı V11 dünya çapında bir sansasyon yaratıyor. STYLEMATE ve Diğer aksesuarların ISO9001, ABD FCC ve AB CE sertifikaları Olup. Tırnak süsleme ve boya ekipmanları sağlıklı olduğu ve bunların test raporları ile sunmuştur.

Gelişmekte Olan tırnak Bakım Yazıcı ve süsleme sistemlerinde en iyiyi en güzeli sizlere sunmaya devam edileceğini ve daha hızlı ve daha iyi servis ağı ile sizlere hizmet verileceğini duyururuz.

ARGE
GÜCÜ

İMALAT
ÜRETİMİN GÜCÜ

KALİTE
KONTROL YETENEĞİ

TAKIM
GÜCÜ


ARGE GÜCÜ

Dünya genelinde yalnızca beş şirket, temel inkjet baskı teknolojisine sahiptir.
Epson Hp Canon Lexmark Stylemate

TEKNOLOJİ BURADA!

İnovasyon ve Zanaatkar Ruhu, ürünler üretmeye devam ediyor

DONANIM ARGE GÜCÜ
27

PATENT BULUŞU

Stylemate, buluş için 27 patente sahipti. 2007 yılında, Stylemate kendi baskı sistemini yarattı ve sürekli Ar-Ge ve üretimi garanti eden HP, Canon, Lexmark ve Epson gibi çekirdek baskı teknolojisinde ustalaşan beşinci şirket oldu

YAZILIM ARGE GÜCÜ
2

İKİ GÜÇLÜ YAZILIM GELİŞTİRME EKİPLERİ

Biri tırnak yazıcı işletim sisteminin geliştirilmesinden sorumludur, bu ekip donanımı anlamak ve tırnak yazıcı kullanıcı deneyimini optimize etmek yeteneğine sahiptir.
Diğeri, telefonu hareket ettirmek ve ekrana son vermek ve böylece tırnak yazıcısını mobil interneti gerçekleştirmekten sorumlu olan uygulama geliştirme ekibi .

İYİ KİMYASALLARIN AR-GE YETENEĞİ
İNOVASYON

BİLİM KİMYASALLARI AR-GE

Manikür kimyasallarının araştırılması ve geliştirilmesinde atılımlar:
Tırnak jel atılım ürünü-Renkli Jel Karıştırma Kalemi (10 baz renk kalem 130 renge karıştırılabilir, işletme maliyetlerini ve tırnak salonlarının envanter basıncını düşürür). Dünyanın en ince 0,15 mm uzatma tırnak uçları. Ar-Ge için en son Baskı Jeli için 7000 saatten fazla zaman harcadı (işlem işlemini 12 adımdan 5 adıma düşürün, süre 20 dakikadan 5 dakikaya kısaltılır)

TIRNAK STİLİ GELİŞTİRME YETENEĞİ
TASARIM

DÜNYANIN İLK TIRNAK SANAT TASARIM TAKIMI

akım üyeleri, dünyaca ünlü sanat kolejlerinden ve üniversitelerden gelirler; yıllarca süren moda endüstrisi tasarım tecrübesiyle profesyonel tırnak sanat tasarımındaki boşluğu telafi ederler ve tırnak sanat kültürünü moda kültürüne dönüştürmeye odaklanırlar.

YAZICI TEKNOLOJİSİNDE DEVRİM!

X11 Mobile Tırnak Yazıcı Teknolojisi
yenilik, gelişmiş raster anti-shake benimsemek
lgoritma, 20 saniye tek tırnak yüksek hızda yapmak
baskı hala sabit, yüksek hassasiyetli desen ifadesine sahiptir.

MÜREKKEP JET TEKNOLOJİSİNDE İNOVASYON

Kartuş geliştirin ve yükseltin
Yüksek hassasiyetli nozullar ile SM10,
20μ'den 10μ'ye yükseltme
detay ve rengi geliştirmek
Desenin azaltılması.

TIRNAK SANATI TÜKETİMLERİNDE İNOVASYON

Mini Tek Tırnak Jel Işığı benzersiz tasarım, sadece güçlü bir LED ışık boncuk, hızlı bir şekilde kuruyan eller güneş değil, ellerinizi incitmeyin.

Renkli Jel Karıştırma Kalemi Dokuz temel tonlu renkli kalem 130 şişeye karıştırılabilir, bu da bir şişenin geleneksel tırnak jelini değiştirerek tek renk doldurma yöntemini içerir..

Tırnak uçlarını uzatms 0.15mm, normal baskı kağıdının kalınlığına eşdeğer dünyanın en ince uçları. El sanatları son derece zarif, şu anda dünyanın özel teknolojisi.

Tırnak Koruyucu yapıştırılabilir olabilir bir çevre koruma bazlı jel ürün, gözyaşı zarar vermeden iyi görünmesini sağlar gözyaşı olabilir.

ÜRETİMİN GÜCÜ

Alınan CE, FCC, RoHs, MIC, KC, NCC, ISO9001 sertifikaları

15 yıllık tırnak yazıcı ürün tasarımı ve geliştirme deneyimi
Küresel tırnak endüstrisinin en büyük işletmelerinden biri
Entegre Ar-Ge, tasarım, üretim, pazar geliştirme
ve ithalat ve ihracat ticareti.

400,000 PCS

Ortalama 10.000 10 modern fabrika, 6 üretim hattı, ortalama
Yıllık 400.000 yazıcı üretimi kapasitemiz var
küresel tedarik.

ISO9001 "Kalite Yönetim Sistemi - Gereksinimler" Belgelerine sahip,
Şirketimiz tam bir kalite yönetim sistemi kurmuştur ve
kalite yönetim sistemi sertifikası aldık.

KALİTE KONTROL YETENEĞİ

Uluslararası Kalite Standartlarına Uygun Üretim

 src=

Ürünlerimiz, Japonya, ABD ve Almanya da dahil olmak üzere 80 ülkeye ihraç edilen ve en katı standartlarla üretilen FCC, RoHs , KC sertifikası, MSDS ve CE belgelerine sahiptir.

Uluslararası en kaliteli tedarik zinciri ve sıkı tedarik zinciri yönetimi, ürünlerin uluslararası standart kalitesini, daha iyi maliyet kontrolünü ve küresel tedarik hızını garanti eder.

ARGE TAKIMI

Sıfırdan bire

Tırnak boyama makinesi alt bölümünün öncüsü olarak bu alana 15 yıldan fazla bir süre odaklandık ve toplam gelirin% 15'ini her yıl Ar-Ge'ye yatırdık.

Görünüm tasarımından endüstriyel tasarıma, donanım ve yazılım sistemi entegrasyonundan mobil İnternet Geliştirme'ye kadar, tamamlayıcı profesyonel Ar-Ge ekibi ile donattığımız dahili Ar-Ge ekibini birincil ve dış uluslararası üst Ar-Ge kurumları olarak alın.

Tırnak boyama teknolojisinin bağımsız fikri mülkiyet hakları ile dünyada endüstri lideridir. Ar-Ge ekibi donanım ve yazılım mühendisine sahiptir, onlarca patentli teknolojiyi elde eder. Listelenen şirketin kıdemli ürün müdürünün lideri ile tüm tarafları bir araya getirir. bilimsel ve teknolojik insan, ürün zekası ve otomasyon seviyesini daha büyük bir ilerleme haline getirmek için.

PAZARLAMA EKİBİ

360° Promosyonu Oluşturuyoruz

Bizim yıllardır pratik deneyimler uzmanlardan oluşan güçlü bir marka pazarlama ekibimiz var
marka oluşturma ve pazarlama planlaması, yaratıcı uygulama, dijital iletişimden 60 üye,
ağ işlemleri ve diğer alanların en iyi yetenekleri.

Harika ekip, 60'tan fazla ülkedeki global distribütörlere yönelik özelleştirilmiş birleşik marka imajı ve planlama etkinlikleri tanıtımını başarıyla tamamladı. Ayrıca Dior, Channel, Maserati ve diğer en iyi uluslararası marka için sınır ötesi işbirliği faaliyetlerini başarıyla planlamışlardır.

Fuar pazarlama planında uzmanlaşmış deneyimli katılımcılar, 100'den fazla küresel büyük ölçekli güzellik endüstrisi ve sektörler arası fuarlara katıldık.

OYüksek profilli ekipmanlarla donatılmış profesyonel stüdyoda dünyanın en iyi Brown Broncolor flaşına da sahibiz. O2NAILS APP'nin tırnak stüdyosu ekibi, dünyanın önde gelen yaşam tarzı dergisi VOGUE ve üst düzey Fransız moda dergisi ELLE için profesyonel grafik çalışmalarını fotoğrafladı uluslararası profesyonel modelleri işe alarak grafik performansı.